EventsinAustralia

Cycling 9 - Federation Square to Mentone Beach

AddresseCorner of Swanston and Flinders Streets
CityMelbourne
AtFederation Square
CountyAustralia @ (AU)
Date28/01/2018
Hours15:30
CategoriaEvents
Facebook

Corner of Swanston and Flinders Streets
Melbourne
Federation Square
Australia @ (AU)
Tel 2018-01-28
Categoria Events


شروع ساعت 9:30 از Federation Square نقطه برگشت Mentone Beach زمان در نظر گرفته برای رکاب زدن سبک/متوسط حدود 2 ساعت در هر طرف مسیر نقظه برگشت در فاصله کوتاهی از ایستگاه قطار Mentone واقع شده و در صورتی که خسته باشید می توانید به راحتی با قطار می توانید برگردید. مسیر در نظر گرفته شده Beach Road می باشد که یکی از زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری می باشد که در امتداد ساحل های معروف ملبورن مثل St Kilda می باشد. کلاه دوچرخه سواری، کرم ضد آفتاب، آب ، غذا و تنقلات فراموش نشود.


قبل از شروع برنامه، دوچرخه ها رو چک می کنیم که در مسیر مشکلی پیش نیاید. مسیر حرکت: https://goo.gl/maps/swUBj9eu8UH2 هزینۀ شرکت در برنامه، برای اعضا، رایگان و برای میهمانان عزیز، 10 دلار می باشد. درخواست عضویت یا تمدید عضویت سالانه: ib.org.au/membership توصيه هاي ايمني. - همه حتما با كلاه ايمني شركت مي كنيم. - در هنگام عبور از عرض خیابان از دوچرخه پیاده می شویم. - اگر هيچ وقت در استراليا دوچرخه سواري نكرديد و يا با قوانين راهنمايي و رانندگي اشنايي نداريد بايد خيلي مواظب باشيد و در اولین فرصت به مطالعه این قوانین بپردازید.

- قرار است با سرعت معقولي همگي در يك خط حركت كنيم. - به ديگر دوچرخه ها فضا براي سبقت گرفتن از راست مي دهيم. - جلو دار و عقب دار خواهيم داشت. - هیچ وقت از جلودار جلو نمی زنیم - از توقف در طول مسير تا حد ممكن دوري مي كنيم. - قبل از رسيدن به افراد پياده در مسير زنگ مي زنيم و با سرعت كمتري از سمت راست شون عبور مي كنيم. - تمام قوانين راهنمايي و رانندگي شامل ما مي شود. از جمله حركت در سمت چپ مسير و همه حقوق تقدم. Leader: Pedram

Comments
پدرام جان ممنون از دعوتت و اين برنامه خوب


Home Page - Privacy Sitemap Copyright © 2018 EventsinAustralia.net

Cd-C